Radio Tapok (RUS) - Parim tribute show vene keeles

CatHouse Nightclub & Concert Hall Tallinn , Tartu maantee 17

20.50 - 100.50 Buy Ticket

Hea piletiostja!
Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis kontsert lükkub edasi.

UUS KUUPÄEV 30.04.2022
KONTSERT TOIMUB 100%!
Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. Vahetada ei ole vaja.

Piletite tagastamise- või vahetamisega seotud küsimusi hakatakse arutama pärast ERIOLUKORRA lõppemist ning massikultuuriürituste läbiviimiseks ametliku loa saamist.
Lisaküsimuste korral palun kirjutada otse korraldajale:
Kultuuriinfo OÜ

Olgem üheskoos mõistvad kogu kultuuri- ja meelelahutussektori suhtes, andke veidi aega ning edasilükatud ürituste puhul võimalusel ärge pileteid tagastage.


30.04.2022 esineb klubi Cathouse Concert Hall (Tartu mnt 17, Tallinn) laval venekeelse kavaga Venemaa parim TRIBUTE SHOW. Vene keelde tõlgitud maailma rock hitid – see on „RADIO TAPOK“.

Kas oled valmis end täielikult vabaks laskma? Ootame sind ja sinu sõpru suurele „RADIO TAPOK“-i kontserdile. Show repertuaaris on selliste bändide nagu Linkin Park, Rammstein, Imagine Dragons, Sabaton, System of a Down, Twenty One Pilots, Gorillaz, Hollywood Undead, Pain, Five Finger Death Punch ja paljude teiste hitid.
See päev muutub tõeliselt kuumaks, sest täna õhtul rebib end koos oma kollektiiviga lavale tõusev rokimaailma täht „RADIO TAPOK“, mis saavutas populaarsuse tänu oma vene keelsetele ROCK hittide tõlgetele YouTube'is.

Sa pead kindlasti tulema ja saama võimaluse kuulata laivis paljude poolt armastatud Oleg Abramovi projekti „RADIO TAPOK” ning tunnetada elavat ROCK-muusika laengut, mis sind tõeliselt üllatab!
„RADIO TAPOK” toob kaasa kilotonne valgust, heli, kostüüme ja parimaid tõmbenumbreid! Kontserdil toimub ka autogrammisessioon, kus on võimalik end Oleg Nikolaevitšiga pildistada ning muud lahedat teha!

Event

Date and time

Location

Ticket price

Radio Tapok (RUS) - Parim tribute show vene keeles

Fr 22.04.2022 19:00

CatHouse Nightclub & Concert Hall, Tallinn

20.50 - 100.50

Buy Ticket

Pricing information

The online shop service fee in the amount of 0.50 € has been added for each ticket.

MEET N GREET 100 - sissepääs 16:00 (Palun ärge hilinege!)

Location

CatHouse Nightclub & Concert Hall

Tartu maantee 17

Tallinn, Estonia

Organizer

Osaühing kultuuriinfo

heliprods@gmail.com

+37258435599