Maksim Galkin suure soolokontserdiga

Jõhvi kontserdimaja Jõhvi , Pargi tn. 40, Jõhvi

29.50 - 76.50 Osta pilet

6+

05.03.2022. a esineb Johvi kontserdimajas suure soolokontserdiga humorist, saatejuht, showman, laulja. Temale kuuluvaid tiitleid ja staatuseid võib üles lugeda lõpmatuseni, kuid eelkõige on ta artist suure esitähega. Särav, karismaatiline ja alati ajakohane Maksim Galkin.

Tema andekuse maagia ei jäta kedagi ükskõikseks. Juba aastakümneid kogub ta kokku täissaale nii kodu- kui ka välismaal.

Ainulaadne kooslus arukusest ja noorusest. Huumoritunnetus ja mitmekülgne andekus muudavad ta soolokontserdid erinevate žanrite mosaiigiks, mis seovad omavahel paroodia, laulud, huumori ja kontsertetteasted erinevatest teleshow’dest.

Tema huumor on päevakohane ja tõeliselt naljakas. Maksim tunneb oma publikut ja suhtleb temaga väga siiralt, justkui räägiks ta oma elust ootamatult külla tulnud sõpradele.

Miniatuurid, teatraalsed sketšid, täiesti uued etteasted, aga samuti juba ammu tuntud publiku lemmiklood - Maksimi esitluses ei kaota need oma kunstilist väärtust ja kutsuvad esile nostalgilise naeratuse. Maksim Galkini kontsert on emotsioonide ilutulestik, purskuvate emotsioonide vulkaan ja garantii, et suurepärane meeleolu ei kesta ainult etenduse päeval, vaid ka mitu nädalat peale seda.

Tema etteasted on iginoored, kontserdid on välja müüdud, naljad alati värsked. Ja seda kõike sellepärast, et tõeline anne on alati moes.

Sündmus

Kuupäev ja kellaaeg

Asukoht

Pileti hind

Maksim Galkin suure soolokontserdiga

L 05.03.2022 19:00

Jõhvi kontserdimaja, Jõhvi

29.50 - 76.50

Osta pilet

Hinnakujunduse teave

Pileti hinnale on lisatud e-poe teenustasu summas 0,50 eurot iga sooritatud pileti eest.

Vanusepiirang 6+
Sissepääs alates 18:00
Kestus 2h

Asukoht

Jõhvi kontserdimaja

Pargi tn. 40, Jõhvi

Jõhvi, Eesti

Korraldaja

MGV Production

info.pmi@bk.ru

+3725570425