LINDEMANN. ICH HASSE KINDER

Arena Riga Riia , Skanstes iela 21, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013, Latvia

60.70 - 140.70 Osta pilet

18+

Kallid kliendid!
Seoses jätkuva pandeemiaolukorraga ja piirangutega JAANUARIS massiürituste korraldamisel vastavalt Läti Vabariigi valitsuse otsustele oleme sunnitud muutma 23. jaanuaril 2022 Riias toimuva kontserdi kuupäeva. Turnee ICH HASSE KINDER 2022 raames on uus kontserdikuupäev 18.11.2022. Kõik varem ostetud piletid kehtivad
Täname mõistmise eest.
TILL LINDEMANN – SUUR SOLOKONTSERT RIIAS!

TILL LINDEMANN - Industrial metal geenius, Rammsteini esimees ja hääl, kolmekordne «ECHO Award» võitja esineb esmakordselt Riias koos oma bändiga solo showga Euroopa turnee 21/22 "ICH HASSE KINDER" raames .

ill LINDEMANN pole lihtsalt andekas muusik, Till on fenomen, tema kontserdid on sama muljetavaldavad kui vulkaanipurse, kui oled epitsentris ja samal ajal laulad maksimaalse jõuga "Steh Auf !!"

Tillil on miljoneid fänne üle maailma, kunstnikul on uskumatu karisma, artistlikkus ning kohati hirmutav energia ja häälejõud.

Saates “Ich Hasse Kinder” näete ja kuulete, mille poolest TILL LINDEMANN on kuulus üle kogu maailma, rohkem metalli, vanu ja uusi lugusid, rohkem videoid, eriefekte ja tunnete roki ühe parima nliideri uskumatut Energia.

OFFICIAL WEBSITE TILL LINDEMANN TOUR 2022

Sündmus

Kuupäev ja kellaaeg

Asukoht

Pileti hind

LINDEMANN. ICH HASSE KINDER

R 18.11.2022 20:00

Arena Riga, Riia

60.70 - 140.70

Osta pilet

Hinnakujunduse teave

Pileti hinnale on lisatud e-poe teenustasu summas 0,50 eurot iga sooritatud pileti eest.

Service fee shall be set at EUR 1.20 (one point twenty euros) (VAT included), for each ticket sold

Before purchasing tickets, please pay attention to the national rules regarding Covid-19 restrictions on events and their participants. When making a purchase, the consumer agrees to abide by the national epidemiological rules regarding the attendance of the event.

The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.

NB! 18+

Asukoht

Arena Riga

Skanstes iela 21, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013, Latvia

Riia, Läti

Korraldaja

MGV Production

info.pmi@bk.ru

+3725570425