KINGS ON ICE

Tondiraba jäähall Tallinn , Varraku, 14

16.60 - 76.60 Osta pilet

Lugupeetud vaatajad!

Meil on hea meel kutsuda teid uskumatule jääetendusele “Kings on Ice”, mis toimub 9. aprilil 2024 Tallinnas Tondiraba Jäähallis!

See sündmus kingib teile unustamatuid emotsioone, põnevaid etteasteid ja palju eredaid hetki

“Kings on Ice” on hämmastav vaatemäng, mis ühendab endas muusika ja iluuisutamise maailmad.

Selle suurejoonelise etenduse üks peategelasi on kuulus virtuoosviiuldaja, Grammy auhinna võitja ja Eurovisioni võitja Edvin Marton, kes mängib legendaarsel Stradivariuse viiulil. Selle võimsad ja liigutavad meloodiad saadavad silmapaistvate iluuisutajate etteasteid, luues kordumatu atmosfääri ning viies meid emotsioonide ja graatsia maailma.

Martoni viiulihelid tungivad iga vaataja hinge, luues maagilise artistlikkuse ja romantika õhkkonna.

Martoni vapustavate muusikaliste kompositsioonide taustal loovad uisutajad jääl suurejoonelisi pilte, mis jutustavad lugusid ja kehastavad mitmesuguseid emotsioone.

Sellel ainulaadel etendusel esinevad maailma parimad iluuisutajad:

Javier Fernandez (Spain), Adam Siao Him Fa (France), Ilia Malinin (USA), Loena Hendrickx (Belgium), Aleksandr Selevko (Estonia), Keegan Messing (Canada), Philipp Warren (USA), Ivan Righini (Italy), Polina Edmunds (USA), Alexia Paganini (Switzerland), Climent Pinel (France), Anastasiia Metelkina - Luka Berulava (Georgia), Mariia Ignateva - Danijil Szemko (Hungary), Niina Petrõkina (Estonia), Arlet Levandi (Estonia), Mihhail Selevko (Estonia).

Iga etendus on ainulaadne: pealtvaatajad on tunnistajaks kaasakiskuvatele tõstetele, elegantsetele spiraalidele ja uskumatutele hüpetele, mis panevad hinge kinni hoidma.

Nüüd lubage tutvustada meie osalisi:

Javier Fernandez on Hispaania iluuisutäht, seitsmekordne Euroopa meister ja kahekordne maailmameister. Fernandezil on suurepärane tehnika, elegants ja mõttelend jääl.

Adam Siao Him Fa on Prantsusmaa iluuisutaja, 2023. Ja 2024.aasta Euroopa meister, 2023. aasta ISU Prantsusmaa Grand Prix võitja (november), uus täht maailma iluuisutamises.

Adam on uisutaja, kes paistab silma laitmatu tehnika, graatsiliste liigutuste ja iga elemendi artistliku teostusega jääl.

Loena Hendrickx on Belgia esindaja, MM-i hõbe- (2022) ja pronksmedali (2023) võitja, Euroopa meistrivõistluste hõbeda võitja (2023), Skate America 2023 võitja (oktoober), 2024. aasta Euroopa meistrivõistluste võitja

Loena kehastab endas iluuisutamise emotsionaalsust ja väljendusrikkust.

Ta paistab silma uskumatu graatsia, elegantsi ja meisterlikkusega jääl.

Ilia Malinin on USA iluuisutaja, maailmameistrivõistluste pronks (2023), Grand Prix finaali võitja (2023), USA meister (2023), võistkondliku maailmameistrivõistluste võitja (2023). Ta on ka esimene ja ainus uisutaja ajaloos, kes on edukalt maandunud neljarattalise Axeli võistlusel ning sooritanud võistlustel kõik neljakordsed hüpped.

Aleksandr Selevko on Eesti iluuisutaja, Euroopa meistrivõistluste hõbe (2024), kolmekordne Eesti meister (2020-2022), olümpiamängudel osaleja (2022).

22-aastasest Aleksander Selevkost sai esimene Eesti iluuisutaja, kes võitis Euroopa meistrivõistlustel medali

Keegan Messing on Kanada iluuisutaja, nelja kontinendi meistrivõistluste hõbemedalist (2023), kes on võitnud fännide südamed oma hämmastavate hüpete ja emotsionaalse esinemisega jääl.

Paar Anastasia Metelkina ja Luka Berulava on paarisuisutamise esindajad Gruusiast. Võitis 2024. aasta Euroopa meistrivõistlustel hõbeda.

Philipp Warren on Ameerika esindaja, jääakrobaatika meister, kes ühendab oma etteastetes suurepäraselt graatsia, jõu ja kõrgetasemelise tehnika.

Ivan Righini on Itaalia iluuisutaja, kes on tuntud keeruliste elementide esitamise täpsuse ja täiuslikkuse poolest.

Polina Edmunds on Ameerika iluuisutaja, nelja kontinendi meister, kes avaldab teile muljet oma graatsilise ja peene stiiliga.

Alexia Paganini on noor Šveitsi iluuisutaja, kolmekordne Šveitsi meister, kes toob oma esinemistesse värskust ja uuenduslikke ideid.

Climent Pinel on kuulus Prantsuse iluuisutaja, kelle üks haaravamaid etteasteid on elava tule show jääl.

Osalejatest tuleb märkida veel Ungari paari Mariia Ignateva ja Danijil Szemko ning Eesti iluuisutähti Mihhail Selevkot, Niina Petrõkinat ja Arlet Levandit.

“Kings on Ice” on tõeliselt muljetavaldav ja unustamatu etendus, kus iluuisutähed ja geniaalne muusik ühendavad oma ande, et luua ainulaadset kunsti. See muusika ja iluuisutamise kooskõla köidab publikut ning jätab nende südamesse sügava maagia ja inspiratsiooni jälje.

Ärge jätke kasutamata võimalust sukelduda graatsia ja ilu maailma! Piletid on juba müügil ja soovitame endale koht kohe broneerida. Garanteerime, et see etendus vaimustab teid ja jääb meelde elu ühe eredaima sündmusena.

Tulge meiega 9. aprilil 2024 Tallinnas toimuvale etendusele “Kings on Ice”! See saab olema unustamatu

Etendus algab kell 19.00

Etenduse kestus: kaks 50-minutilist osa koos vaheajaga.

Sündmus

Kuupäev ja kellaaeg

Asukoht

Pileti hind

KINGS ON ICE

T 09.04.2024 19:00

Tondiraba jäähall, Tallinn

16.60 - 76.60

Osta pilet

Hinnakujunduse teave

Pileti hinnale on lisatud e-poe teenustasu summas 0,50 eurot iga sooritatud pileti eest.

Uksed avatakse 17.30.
Kestus 120 minutit, 2 osa vaheajaga.
Lastele vanuses kuni 4a (k.a) sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles.
Kõik Tondiraba jäähallis toimuvate ürituste piletid sisaldavad teenustasu 1,10 €/pilet.

NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega. II korruse, kõigi 1.rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Asukoht

Tondiraba jäähall

Varraku, 14

Tallinn, Eesti

Korraldaja

Hoppmann Group OÜ

geoteaterest@gmail.com