Kings on Ice

Lugupeetud vaatajad!

Anname (korraldajad) teada, et ettenägematute asjaolude tõttu lükkub Kings on Ice ice show edasi uuele kuupäevale - 9. aprillile.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast, mida see muudatus võib põhjustada.

Meil on aga hea meel teatada, et tänu uuele kuupäevale osaleb jääsaates iluuisutamise maailmatäht Ilia Malinin (USA) koos kõigi väljakuulutatud osalejatega.

Ilia Malinin on USA iluuisutaja, maailmameistrivõistluste pronks (2023), Grand Prix finaali võitja (2023), USA meister (2023), võistkondliku maailmameistrivõistluste võitja (2023). Ta on ka esimene ja ainus uisutaja ajaloos, kes on edukalt maandunud neljarattalise Axeli võistlusel ning sooritanud võistlustel kõik neljakordsed hüpped.

Kaunase EM-il esinesid meie saates osalejad hästi. Adam Siao Him Fa - kuldmedal, Aleksandr Selevko - hõbemedal, Loena Hendrickx - kuldmedal, paar Anstasiia Metelkina - Luka Berulava - hõbemedal.

Loodame, et Montrealis toimuvad maailmameistrivõistlused, pärast mida nad meile tulevad, on edukad.

Kohtumiseni Tallinnas 9. aprillil.

Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval

Kui uus kuupäev Sulle ei sobi, saad taotleda raha tagastamist, kirjutades korraldajale aadressil infoiceest@gmail.com, märkides kirja oma pileti ID numbri või tellimuse numbri ja oma andmed. Tagastustaotlusi võetakse vastu kuni 12. veebruarini 2024 (kaasa arvatud).